Dobraobec.sk

V jednote je sila -

Digitalizácia prináša so sebou pozitívne ale zároveň aj negatívne podmienky pre samosprávy. Vysoké poplatky za zriadenia, údržba, nové funkcie, poplatky za pomoc, poradenstvo a rôzne iné. Vzájomná pomoc a napredovanie dokáže zregulovať a odstrániť tieto negatívne podmienky, naopak prinesie domácu a silnú väzbu medzi samosprávami ktoré sa môžu plnohodnotne venovať rozvoji obcí a miesť. Ušetrené financie idú tam, kde skutočné sú potrebné, legislatívne veci splnené a pomoc s podanou rukou sú ponúknuté vždy, keď to potrebujete.

Prečo spájame samosprávy?

Samosprávy sú odkázané samé na seba v oblasti digitalizácie. Problém sa naskytá v tom, že edukácia v tejto sfére a pomocná ruka ktorá by dokázala priniesť a pomôcť v tejto oblasti sa nedostáva v rozsahu akom by bola potrebná.

Výhody

Za každú obec v okrese - 10% z hostingu

10 obci v okrese a viac = bezplatný hosting do rozsahu 3GB dát pre obecnú stránku a E-mailovú schránku

Ušetrite až 72€ ročne  pre obec

Tlačová časť k stránkam bezplatne

3 obce v okrese a viac = tlačová a dokumentová časť s život podporou k stránkam bezplatne

Ušetrite až 60€ ročne  pre obec

Lebo samosprávy sú

Dobraobec sa snaží priniesť nový pohľad pri prevoze digitálnych služieb pre samosprávy na Slovensku. Finančné prijateľné a férové ceny, pomoc ktorá je poskytovaná v každom čase, vzdelávanie v oblasti digitalizácie a upozorňovanie na výstrahy.

Poradenstvo a pomoc každý deň od 8:00 do 17:00

Či už potrebujete poradiť v oblasti digitálnych služieb, alebo novej služby, zistíme pre Vás potrebné informácie a vysvetlíme Vám danú problematiku ak jej rozumieme

Napíšte nám