Dobraobec.sk

Webové stránky pre mestá a obce

Dobraobec sa špecializuje tvorbe webových stránok pre mestá a obce a legislatívnych povinností spojených s digitalizáciou. Dôraz pri obecných stránkach sa kladie pre plnenie zákonných povinností, ako aj pre jednoduchú a rýchlu správu obecných stránok. Obce majú možnosť využiť z dvoch variant správy stránky, pričom prvá je že obec, si vďaka vývoju nášho administratívneho systému na mieru, ktorý je tvorený a vyvíjaný pre rýchlu a jednoduchú správu pre zamestnancov obecných úradov. Alebo naši školení zamestnanci zverejňujú obsah za Vašich zamestnancov, pričom obsah ktorý je potrebný publikovať a zverejniť na obecnej stránke je zasielaný na náš zvolený E-mail, pri ktorom obsah, zverejnený na stránke maximálne do 24 hod.

 

Vytvorenie obecnej stránky je BEZPLATNE k základnej službe Dobraobec bez žiadnych vstupných poplatkov

Len za 20€ mesačne

Obecné stránky spĺňajú novú Vyhlášku č. 78/2020 Z. z.

Obecné webové stránky so službou Dobraobec

Aké zákonné povinnosti sa vzťahujú na weby miest a obcí?

Obecné webové stránky sú ovplyvnené zákonmi a štandardmi.

Obsah technicky zverejníme aj za Vás

Vieme a chápeme, že zverejňovanie na obecnú stránku, je niekedy pre Vás náročne či už technicky, alebo časovo. Technické zručnosti spojené so stránkami, sa rýchlo zabúdajú, pokiaľ zverejňujete veci len v obci. My to chápeme, preto aj našich klientov nenechávame v „štychu“, ale ponúkame k naším službám pri dohode zverejňovanie za Vás. Obsah ktorý potrebujete zverejniť na obecnej stránke, nám jednoducho zasielate na E-mailovú adresu, pričom následne naši školení zamestnanci sa postarajú o následne zverejnenie maximálne do 24 hod.

Pokiaľ Vám však nerobí problém obsah zverejňovať Vami, naše obecné stránky sú vytvárané s jednoduchou a špecializovanou administráciou pre samosprávy, pričom dôraz, je kladený na jednoduchosť, rýchlosť a kvalitu.

Dobraobec s vlastným systémom stadi pre samosprávy

Administrácia k obecným stránkam je vytváraná podľa zákonných požiadaviek podľa Vyhlášky 78/2020 Z. z.

V systéme nájdete aktuálne zmeny, doplnky, a komunikáciu s našimi technikmi, ktorí sú Vám dostupný 7 dni v týždni ak sa vyskytne akýkoľvek problém alebo potrebujete len s niečim poradiť. Bez žiadnych poplatkov!

Webové sídlo prispôsobujeme a zabezpečujeme aj podľa zákona o Kybernetickej bezpečnosti č. 69/2018 Z. z., ktorý špecifikuje webové sídlo ako informačný prostriedok verejnej správy. Naš systém neustále zdokonaľujeme, upravujeme a udržiavame v zákonných povinnostiach.

Naše krátke promo video

Pozrite si naše krátke video, ktoré Vám priblíži rozsah naše služby pre mestá a obce

Často kladené otázky

Vážený klient, ak ste nenašli
to čo hľadáte neváhajte
nás prosím kontaktovať.

Áno, v cene sa neskrývajú žiadne skryté poplatky. Kompletná služba pre vašu obec alebo mesto, bude ihneď k využívaniu od podpísania zmluvy. ( V službe nie je len zahrnutý poplatok za hosting a doménu, pričom tieto služby sú dodávané za minimálny poplatok podľa veľkosti obce, napríklad pôjde o 2€ navýšenie aj s hostingom )

Áno, Dobraobec sa snaží neustále a po celu dobu spolupráce plniť legislatívne povinností obcí a miest po celu dobu spolupráce. Pokiaľ sa vyskytne chyba vzniknutá nami, opravu stránky ihneď konamé na vlastne náklady

Z pravidla, je to minimálne na 1 rok. Následne sa to vždy predlžuje automaticky o 1 rok.

Cena sa navýši len v prípade, ak kompletný obsah na obecnú webovú stránku, budeme publikovať za Vás. Táto čiastka je individuálna z dôvodu, že obec, ktorá je väčšia, má toho omnoho viac na zverejňovanie. Ide o navýšenie napríklad na 25€ pri menšej obci, 30€ pri strednej, alebo 35-55€ pri veľkej obci. Táto čiastka sa však vždy prediskutuje pre maximálnu spokojnosť.