Dobraobec.sk

Webové stránky pre mestá a obce

Profesionálne riešenia pre internetové web stránky

Naša spoločnosť sa venuje kompletnej digitalizácii obcí a miest na Slovensku. Neoddeliteľnou súčasťou digitalizácie sú samozrejme obecné a mestské obecné stránky. Vytvoríme a poskytneme Vašej samosprávne profesionálnu internetovú stránku, podľa platnej legislatívy s moderným a funkčným dizajnom, množstvom modulov, ktoré pripravujeme a programuje podľa Vašich aktuálnych požiadaviek bez poplatku za moduláciu na mieru.

V rámci legislatívnej časti sme silných partnerom z dôvodu, že naša spoločnosť rieši zákon o Kybernetickej bezpečnosti č. 69/2018 Z. z. a venuje sa bezpečnostným projektom. Naše služby v rámci Kybernetickej bezpečnosti v oblasti technického zabezpečenia dodávame aj spoločnostiam s ktorými spolupracujeme.

Preto je naša spoločnosť neustále informovaná o aktuálnych povinnostiach v obciach internetových stránok ktoré sú ovplyvňované momentálne zákonom o Kybernetickej bezpečnosti, GDPR a Vyhláške 78/2020 Z. z..

Obecné stránky po celu dobu spolupráce udržiavame v platnej legislatíve

Neustále v kontakte s občanmi

SMS hlásnik

V rámci obecnej stránky môžete využívať SMS hlásnik, ktorým môžete zasielať Vašim občanom SMS správy. Cena 1 SMS správy je 0,04€ s DPH.

E-mail hlásnik

Vaši občania sa môžu nahlásiť na odber noviniek pomocou E-mail správ. Jednoducho a rýchlo sa dôležitý oznam dostane Vašim občanom do e-mailových schránok.

Mobilná aplikácia notifikácie

Mobilná aplikácia je k stránke bezplatne. Pridané aktuality odošlú notifikáciu do aplikácie, čím vibračné a zvukovo upozornia Vašich občanom o novej dôležitej aktualite, ozname alebo farskom ozname.

Ušetrite či čas

Prepojenie na URBIS

Povinné zverejňovanie prepojíme s ekonomickým systémov URBIS. Jedným kliknutím zverejnite dokumenty automaticky na obecnú stránku.

Zverejňovanie na CUET

Vaše dokumenty na centrálnu úradnú tabuľu zverejníme za Vás. Jednoducho v administrácii vyberiete, čo potrebujete zverejniť.

Sociálne siete

Prepojíme Vám obecnú stránku so sociálnou sieťou Facebook. Jedným kliknutím zverejníte aktualitu aj na Vašu Facebook stránku.

Zverejňovanie za Vás

Kompletný obsah na Vašu obecnú stránku dokážeme zverejňovať za Vás. Obsah jednoducho zasielate na náš E-mail. Doba zverejnenia, max. do 24 hod od prícho e-mailu.

V službe Dobraobec

Mesačné poplatky za službu Dobraobec sú od bez žiadnych vstupných poplatkov

Čo môžete nájsť

Aké zákonné povinnosti

Obecné webové stránky sú ovplyvnené zákonmi a štandardmi.

Obecné stránky spĺňajú novú Vyhlášku č. 78/2020 Z. z.

Dobraobec s vlastných systémov

Administrácia k obecným stránkam je vytváraná podľa zákonných požiadaviek podľa Vyhlášky 78/2020 Z. z.

V systéme nájdete aktuálne zmeny, doplnky, a komunikáciu s našimi technikmi, ktorí sú Vám dostupný 7 dni v týždni ak sa vyskytne akýkoľvek problém alebo potrebujete len s niečim poradiť. Bez žiadnych poplatkov!

Webové sídlo prispôsobujeme a zabezpečujeme aj podľa zákona o Kybernetickej bezpečnosti č. 69/2018 Z. z., ktorý špecifikuje webové sídlo ako informačný prostriedok verejnej správy. Naš systém neustále zdokonaľujeme, upravujeme a udržiavame v zákonných povinnostiach.

Obsah technicky

Vieme a chápeme, že zverejňovanie na obecnú stránku, je niekedy pre Vás náročne či už technicky, alebo časovo. Technické zručnosti spojené so stránkami, sa rýchlo zabúdajú, pokiaľ zverejňujete veci len v obci. My to chápeme, preto aj našich klientov nenechávame v „štychu“, ale ponúkame k naším službám pri dohode zverejňovanie za Vás. Obsah ktorý potrebujete zverejniť na obecnej stránke, nám jednoducho zasielate na E-mailovú adresu, pričom následne naši školení zamestnanci sa postarajú o následne zverejnenie maximálne do 24 hod.

Pokiaľ Vám však nerobí problém obsah zverejňovať Vami, naše obecné stránky sú vytvárané s jednoduchou a špecializovanou administráciou pre samosprávy, pričom dôraz, je kladený na jednoduchosť, rýchlosť a kvalitu.