Dobraobec.sk

Tlačivá pre občanov

So podporou

Dodatok k stránkam slúži pre rozšírenie digitálnych služieb pre občanov. Rýchle a jednoduché vyhľadávanie na jednej stránke, kde si občania môžu vyhľadať potrebné tlačivá napríklad ako sú dane, alebo tlačivá pre stavebný úrad a rôzne iné. Tlačivá sa nachádzajú na jednej stránke a sú dodatkom obecnej stránky, tým pádom si obec, môže požiadať o svoje vlastné tlačivá, ktoré v obci používa. Stránka s tlačivami tým pádom získava obecná erb, názov obce a kontaktné informácie na daný obecný úrad aby občan vedel, že tieto tlačivá sú platné v jeho obci. 

Z pohodlia domova si Vaši občania dokážu vypísať rôzne tlačivá a zaniesť ich už vypísané na obecný úrad. Bez chaosu a hodín hľadania na internete, alebo telefonovania Vám s prosbou o tlačivá. 

Čo nájdu občania

Živá podpora

Nastal problém s výberom správneho tlačiva? Alebo neznalosť vyplnenia tlačiva? Nevadí, naša live podpora ktorá sa snaží byť čo najviac dostupná pre Vašich občanov na stránke a pomôcť v prípade, že nastal akýkoľvek problém, alebo potreba pomôcť so správnym vyplnením.

V prípade, aj keď nie sme v tom momente online, kedy občan napíše na podporu, tak v najbližšej možnej dobe odpovieme a pomôžeme s daným problémov, s ktorým sa na nás občan obráti.

Tlačoviny aktualizujeme

S doplnkom k stránke by ste nemali mať žiadne navyše starosti. Toto rozšírenie má slúžiť ako pomoc, preto aj tlačoviny na stránke budeme v priebehu roka kontrolovať a v prípade neaktuálnosti tlačiva sa snažiť nahradiť novým. 

Toto rozšírenie je možné doplniť k akejkoľvek stránke. 

Mesačné poplatky za tlačivá s live podporou sú
Alebo BEZPLATNE k službe Dobraobec podľa podmienok

Tlačidlo na Vašej

Výber z viacero

Čo zahŕňa

Živá podpora pri

Pri príchode občana na časť stránky s tlačivami, je prístupný chat s našim školeným poradcom, ktorý ma na starosti pomáhať s výberom tlačív, prípadne riešiť tlačivá ktoré nie sú na stránke, ale občan potrebuje disponovať individuálnym tlačivom.

Technické

Web stránku s tlačivami Vám vytvoríme, nahráme základné tlačivá, ale pri situácii že disponujete svoje vlastné obecné tlačivá, Vám nahráme práve tie Vaše a o celkový chod sa budeme po celu dobu spolupráce starať vyložene my aby ste sa práve Vy, mohli venovať iným a dôležitejším veciam ale spríjemnili takto život v obci.

Hosting a priestor pre

V tejto sume je zahrnutý aj priestor pre Vaše tlačivá. Tým pádom neplatíte žiadne poplatky navyše a suma 3,99€ mesačne je finálna a konečná.

Aktualizácia

Nastala situácia, že tlačivo je staré a neaktuálne? My sa o zmenu postaráme, bez nutnosti Vášho zásahu. Ak o novom aktuálnom tlačive viete ako prvý, stačí nám len jednoducho zaslať nové tlačivo a o ostatné sa už postaráme my.

Rozširovanie

O chod a údržbu systému sa postaráme. V pláne mame tieto služby pre Vás rozširovať bez zvyšovania cien. Rozširovanie a zlepšovanie tlačív, rýchlejšie a prehľadnejšie filtrovanie, rozšírenie e-služieb a prepojenia pre pohodlnejšie využívanie tejto časti.