Dobraobec.sk

Tlačivá pre občanov

Tlačivá ktorými si

Realizujeme a dodávame samosprávam na Slovensku Tlačivá pre občanov na jednom mieste. Unikátna a jedinečná služba, ktorá zabezpečuje všeobecné tlačivá občanom z pohodlia domova. Vaši občania si tak nájdu potrebné tlačivo na Vašej stránke, jednoducho si stiahnu a vyplnia. Alebo tlačivo vypíšu priamo v ONLINE podobe a následne si ho stiahnu už vyplnené alebo odošlú priamo na obecný úrad.

Ak si nevedia poradiť s tlačivom, či už s výberom, alebo nenašli práve to tlačivo ktoré hľadajú, naši zamestnanci sú Vašim občanom dostupný na živej podpore. Čím šetria Váš čas.

Získajte si takto svojich občanov službami, ktoré nie sú finančne nákladne, ale takúto službu Vaši občania ocenia na nezaplatenie.

Ako vyzerajú tlačiva pre občanov?

Živá podpora

Nastal problém s výberom správneho tlačiva? Alebo neznalosť vyplnenia tlačiva? Nevadí, naša live podpora ktorá sa snaží byť čo najviac dostupná pre Vašich občanov na stránke a pomôcť v prípade, že nastal akýkoľvek problém, alebo potreba pomôcť so správnym vyplnením.

V prípade, aj keď nie sme v tom momente online, kedy občan napíše na podporu, tak v najbližšej možnej dobe odpovieme a pomôžeme s daným problémov, s ktorým sa na nás občan obráti.

Tlačivá

S doplnkom k stránke by ste nemali mať žiadne navyše starosti. Toto rozšírenie má slúžiť ako pomoc, preto aj tlačivá na stránke budeme v priebehu roka kontrolovať a v prípade neaktuálnosti tlačiva sa snažiť nahradiť novým. 

Toto rozšírenie je možné doplniť k akejkoľvek stránke. 

Mesačné poplatky za tlačivá s live podporou sú
Alebo BEZPLATNE k službe Dobraobec podľa podmienok

Čo nájdu občania

Ukážka názorného tlačidla

Výber z viacero

Čo zahŕňa

Živá podpora pri

Pri príchode občana na časť stránky s tlačivami, je prístupný chat s našim školeným poradcom, ktorý ma na starosti pomáhať s výberom tlačív, prípadne riešiť tlačivá ktoré nie sú na stránke, ale občan potrebuje disponovať individuálnym tlačivom.

Technické

Web stránku s tlačivami Vám vytvoríme, nahráme základné tlačivá, ale pri situácii že disponujete svoje vlastné obecné tlačivá, Vám nahráme práve tie Vaše a o celkový chod sa budeme po celu dobu spolupráce starať vyložene my aby ste sa práve Vy, mohli venovať iným a dôležitejším veciam ale spríjemnili takto život v obci.

Hosting a priestor pre

V tejto sume je zahrnutý aj priestor pre Vaše tlačivá. Tým pádom neplatíte žiadne poplatky navyše a suma 3,99€ mesačne je finálna a konečná.

Aktualizácia

Nastala situácia, že tlačivo je staré a neaktuálne? My sa o zmenu postaráme, bez nutnosti Vášho zásahu. Ak o novom aktuálnom tlačive viete ako prvý, stačí nám len jednoducho zaslať nové tlačivo a o ostatné sa už postaráme my.

Rozširovanie

O chod a údržbu systému sa postaráme. V pláne mame tieto služby pre Vás rozširovať bez zvyšovania cien. Rozširovanie a zlepšovanie tlačív, rýchlejšie a prehľadnejšie filtrovanie, rozšírenie e-služieb a prepojenia pre pohodlnejšie využívanie tejto časti.