Dobraobec.sk

SMS hlásnik / Hlásnik mobilnej aplikácie

V rámci služby Dobraobec môžete využívať všetke typy hlásnikov. Hlásnik je rýchla a jednoduchá forma komunikácia obecného úradu alebo starostu s občanmi obce. Využite hlásnik v prípadoch, kedy potrebujete oznámiť svojim občanom urgentné správy, dôležité oznamy, zmeny v obci alebo čokoľvek, čo potrebujete oznámiť čo najväčšej časti vašim obyvateľov.

 

Využitie

SMS

SMS hlásnik môžete využívať pri oznámení urgentných správ, vdaka čomu občania dostanú upozornenie SMS správou. SMS hlásnik je možné využívať len s našim systémov s obecnou stránkou „Stadi system“. Cenu SMS správ Vám vyrátame na mieru pre Vašu obec podľa počtu odosielaných správ a počtu obyvateľov. Pre záujem nás kontaktujte a my Vám spätne zašleme ponuku na mieru.

E-mail

E-mail hlásnik je najrozšírenejšia forma komunikácie s občanmi v rámci „telekomunikácie“ v obciach. Pre vytváranie a zasielanie hromadných e-mailov, na ktoré sa občania môžu prihlásiť na Vašej obecnej stránke, využívate vo Vašom administratívnom systéme „stadi system“, v ktorom sa vytvára hromadný mail a následne je automaticky rozposlaný všetkým prihláseným občanom. 

Hlásnik

V tomto prípade dokážete zasielať „notifikácie“ do mobilnej aplikácie. Notifikácia dokáže upozorniť obyvateľa o danej správe len vtedy, ak ma občan vo svojom smartphone obecnú aplikáciu. Mobilnú aplikáciu získate bezplatne k službe Dobraobec pričom notifikácie sú možné odosielať pomocou administrácie „Stady system“.