Dobraobec.sk

info@dobraobec.sk

0948 766 335

Špecializovaný dodávateľ

Vyriešenie legislatívnych povinností

Vyriešime legislatívne povinnosti spojené s digitalizáciou

Tlačivá ktoré pomáhajú občanom

Poskytnite svojim občanom službu ktorá ušetrí čas aj Vám na úrade

Férové a nízke ceny vďaka Vám

Tým že držíme spolu, dokážeme ponúkať najnižšie ceny na trhu

Nízko nákladové obecné stránky

Poskytneme Vám najnižšiu a najférovejšiu cenu za prevádzku

Kompletné služby pre

Udržiavame legislatívne povinnosti v oblasti digitalizácie neustále v platnosti. Pre samosprávy poskytujeme pomoc, kedy sa mate na koho obrátiť vždy, keď je to potrebné. Bez žiadnych poplatkov alebo obmedzení časom. Pridajte sa k samosprávam, ktoré majú oporu v tomto už digitálnom svete.

Dobraobec Vám ako

Celá služba Dobraobec už od mesačne

Naše služby využívate

Či už ide o webové stránky, tlačivá pre občanov alebo ide o zabezpečenie technickej časti v rámci Kybernetickej bezpečnosti sme zrealizovali už viac ako 60 samosprávam na Slovensku – vybrané obce nižšie

Webové stránky

Dobraobec sa špecializuje tvorbe webových stránok pre mestá a obce a legislatívnych povinností spojených s digitalizáciou. Dôraz pri obecných stránkach sa kladie pre plnenie zákonných povinností, ako aj pre jednoduchú a rýchlu správu obecných stránok

Vytvorenie obecnej stránky je

Prečo dokážeme prinášať

Dobraobec je špecializovaným dodávateľom obecných služieb a úzko spolupracuje s každou samosprávou. Ide nám o celkový chod obcí, či už malých alebo veľkých čím dokážeme efektívne riešiť legislatívne požiadavky ale aj dodávať služby, ktoré pomáhajú obecným úradom a ich občanom. Bez nutnosti veľkých investícii a použitia úspor tam, kde sú potrebné.

Tlačivá pre občanov

Darujte svojim občanom rozšírenie stránky, na ktorej sa nachádzajú Tlačivá pre občanov na jednom mieste. Na tejto časti občania nájdu živú podporu pomocou ktorej sa môžu poradiť so správnym výber tlačivá alebo ak nenájdu práve to tlačivo ktoré potrebujú. O aktuálnosť tlačív sa staráme my ako aj o živú podporu o ktorú sa starajú naši zamestnanci. Tak tiež na tejto časti stránky sa nachádzajú aj návody pre podanie daní a e-služby.

Tlačivá pre občanov získate za mesačne alebo bezplatne k službe Dobraobec