Dobraobec.sk

Mobilná aplikácia pre mestá a obce ZDARMA

Pre obce a mestá vyvíjame Mobilnú aplikáciu, ktorá je vytváraná za účelom modernizácie obcí a poskytnutia informácií vždy a všade pre občanov. Tá ma účel zrýchliť dosah informácii, ktoré sú využívane najčastejšie. Cez aplikáciu majú občania prístup dvoma kliknutiami hneď na Zber komunálneho odpadu, Farské oznamy, Aktuality obce, Podnet pre starostu alebo aplikácia ponúka aj Susedský bazár, kde si Vaši občania budú vedieť bezplatne pridať vec, alebo čokoľvek, čo by radi posunuli, darovali, alebo vymenili v rámci vašej obci so susedmi. Či už ide o poľnohospodárske krmivá, ovocie, alebo rôzne úžitkové veci.

Získajte si vašich občanov, a dodajte im aj úžitkovú digitalizáciu pre Vašu obec. Vaši občania budú z digitalizácie nadšený, či už mladí, ale aj starší obyvatelia si svoje výhody v digitalizácii nájdu. Pýšiť sa môžete modernou a digitálnou obcou a spokojnými občanmi.

K obecnej stránke je aplikácia ZDARMA

Jednoduchosť manipulácie

Aplikáciu sa snažíme pripravovať a zdokonaľovať, aby bola na obsluhu čo najľahšia a zvládol ju využívať naplno ktokoľvek. Editovanie mobilnej aplikácie je dostupné cez administráciu obecných stránok.

Aplikáciu si vyskladajte podľa potreby

Obsah a služby prispôsobíme vaším potrebám, ak danú aktivitu si neželáte využívať, my ju z vašej obce odstraníme.

Nulové náklady

Vaša obec získa mobilnú aplikáciu GRATIS k službe Dobraobec. Neplatte viac za služby, ktoré nemusíte.

Bez potreby školenia

Obsah ako aktuality, sú automatický prepojené na mobilnú aplikáciu. Obsah ktorý si želáte vložiť do aplikácie, a nie je zautomatizovaný, Vám vložíme na počkanie bezplatne my.

Čo sa nachádza v mobilnej aplikácii?

  • Susedský bazár (Vaši obyvatelia môžu medzi sebou ponúkať rôzne veci, či už ide o poľnohospodárske krmivá, ovocie, nadbytočne veci ktoré môžu ponúknuť, darovať alebo vymeniť)
  • Farské oznamy
  • Zber komunálneho odpadu
  • Podnet pre starostu
  • Aktuality
  • Podnikateľská činnosť
  • Push notifikácie (upozornenie o novej aktualite, ozname alebo výzve)
  • A mnoho viac

Vaši obyvatelia získajú nové služby a Vy nadšených obyvateľov