Dobraobec.sk

Cenník služby

Cenník a služby sú platné od 3.4.2021. Naše služby dodávame s garanciou ceny, to znamená, že ceny nemôžeme zmeniť bez Vášho písomného súhlasu. Čím ste chránený od zvyšovania cien.

Cenník služby Dobraobec pre / mesačne

Obec 20€,-

Obec 25€,-

Obec 30€,-

Obec 35€,-

Obec 45€,-

Obec 60€,-

Cenník služby Dobraobec pre / mesačne

Mesto 80€,-

Mesto 150€,-

Školy, škôlky, podniky, inštitúcie a pod. 30€,-

Nie sme platcami DPH | Tieto ceny sú finálne bez žiadnych skrytých poplatkov. Ceny sú uvedené paušálnym poplatkom na mesačnej báze.

Vytvorenie obecnej stránky je bezplatné k službe bez žiadnych vstupných poplatkov!

Čo získate v rámci služby

Čo zahŕňa služba

Čo nájdete na svojej

Príplatkové
Tlačivá pre úrady a občanov

V rámci služby a obecnej stránky Dobraobec získate tlačivá pre občanov. Tieto tlačivá nezahŕňajú však tlačivá pre Váš obecný alebo mestský úrad. Pre klientov ktorý disponujú našimi obecnými stránkami, ponúkame zľavu, pre tlačivá obecných a mestských úradov a to -50% z ceny tlačív. Systém Dobre tlačivá Vám poskytuje zoznam všetkých všeobecný tlačív, ktoré by ste Vy, alebo Vaši občania často, alebo občasne potrebovali disponovať. Nachádzajú sa tu aj prémiové tlačivá, ktoré môžete práve Vy, ako úrad dodať občanom, ktoré sú v inom prípade spoplatnené, Vy si takto získate aj občanov, pri ktorých dokážete dodať aj tlačivá, za ktoré by občan musel zaplatiť poplatok, Vy však so systémov Dobre tlačivá dokážete bezplatne tlačivo dodať.

Pri disponovaní služby Dobraobec získate